responsive carousel
اینماد

تحریرپراز، در تاریخ 95/07/06 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از سامانه ملی اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد ،شما عزیزان از این پس می توانید با اعتماد بیشتری از سایت تحریرپرداز خرید نمائید.

نماد اعتماد الکترونیکی تنها به آن دسته از فروشگاه های اینترنتی که دارای معیارهای قانونی برای ارائه کالا و خدمات از طریق اینترنت به مشتریان را دارند، اهدا می شود و هدف ما نیز آسایش شما در خرید اینترنتی می باشد.

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی بوده و  در کشورمان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را عهده دار می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در صفحه نخست وب سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد به نمایش در می آید.

مختصری در رابطه با نماد اعتماد الکترونیک:

نماد اعتماد الکترونیک در واقع نشان دهنده اعتبار یک سایت می باشد.به این صورت که شما عزیزان با کلیک کردن بر روی نماد اعتماد الکترونیک که در صفحه اصلی سایت موجود میباشد میتوانید صحت سایت را از سازمان صنعت و معدن کشور و یا به صورت مستقیم از سایت نماد اعتماد الکترونیک استعلام نمایید. این آرم پس از بررسی های سازمان صنعت و معدن کشور از مسئول وب سایت در اختیار صاحبان وب سایت ها قرار میگیرد و همان طور که از نام این آرم مشخص است به جهت ایجاد اعتماد کاربران برای دریافت خدمات از وب سایت مذکور ارائه می گردد.

برای احراز اصالت لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی مشاهده شده در سایت کافیست به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید.

  1. با کلیک بر روی تصویر نماد اعتماد در سایت ، صفحه صحت سنجی را مشاهده و از طریق مقایسه اطلاعات درج شده در وب سایت فروشگاه یا اطلاعات نمایش داده شده در صفحه صحت سنجی، نسبت به اصالت نشان مطمئن شوید.
  2. به آدرسenemad.ir مراجعه و از وجود نام فروشگاه اینترنتی مورد نظر در فهرست فروشگاه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی مطمئن شوید.

 

شما هم می توانید با آسایش خاطر کامل، محصولات خود را انتخاب نموده و لذت خرید آسان و مطمئن محصولات باکیفیتو اصیل را با تحریرپرداز تجربه نمایید